+90 850 532 72 95

Sosyal Medyada Biz}

Ücretsiz Keşif
Türkiye'nin her yerine bir telefon kadar uzaktayız. 0(553) 014 60 60
Ücretsiz Keşif Talebi İçin Tıklayın

Teras İzolasyonu Neden Önemlidir?

Teras İzolasyonu Neden Önemlidir?

Teras İzolasyonu Neden Önemlidir?

Teras izolasyonu neden önemlidir?. Sorusuna verilecek cevaplar çoğaltılabilir. Teras alanlar yapıların dinlenme, seyir ve keyif terasları olması için dizayn edilmişlerdir. Bu keyif alanlarında yaşanabilecek tüm aksaklıklar, insanların alandan aldığı keyfi zulme dönüştürürler. Çoğu zaman bu sıkıntılardan ötürü insanlar terasların üzerini kapatarak alanın mantığına aykırı işlem yapmaktadırlar. Oysa ki teras bulunduran bir yapı alınırken oluşturulan hayaller bambaşkadır. Su izolasyonu probleminden ötürü bu gibi durumlar sıklıkla yaşanmaktadır. Oysa ki bu aksaklıkların üstesinden gelmek gayet mümkün. Sprey polyurea sistem teras izolasyonları ile yapınız inşaat alanına dönüşmeden bu sıkıntılardan kurtulabilirsiniz.

Teras İzolasyonu Sorunundan Ötürü Aranız Açılmasın!

Teras ve çatı alanlarından sızan sular, genellikle alt dairede muazzam tahribatlara sebep olmaktadır. Komşularınızdan gelen şikayetlerden ötürü denemediğiniz yöntem kalmamış, ve artık bu durumdan ötürü yapıdan kurtulmayı dahi düşünmüş olabilirsiniz. Böyle durumlarda araştırmalarınız sonucu bütün yollar sizi polyurea ürününe yönlendirecektir. Sprey polyurea teras izolasyonları için en dayanıklı, su geçirimsiz, uzun ömürlü, UV dayanımlı tek malzemedir. Uygulama sonrası yaşadığınız bütün problemlerden kurtulacak ve artık komşularınız ile aranızdan su sızmıyacaktır :).

Teras İzolasyonu Fiyatlandırmaları Nasıl Yapılmaktadır?

Teraslarda bulunan alanların metrajına, detayına ve zemin durumuna göre fiyatlarda değişmeler olabilmektedir. Fayans zeminler için 100-200 m2 arası uygulamalar için Sprey polyurea m2 fiyatları 25€+KDV civarlarındadır. İlk düşünce m2 birim fiyatına göre pahalı bir ürün olarak görünmesi gayet doğaldır. Lakin 50 sene mekanik dayanımı ve bu süreçte diğer izolasyonlar malzemelerinin birkaç kez uygulandığı düşünüldüğünde en ekonomik çözümdür.

Umarız ki Teras izolasyonu neden önemlidir? sorunuza cevap verebilmiş olalım. Aklınıza takılan farklı bir detay ve soru olursa Whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Teras İzolasyonu neden önemlidir

 

13 Aralık 2018
216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Solve : *
7 × 15 =


Call Now ButtonÜcretsiz Çağrı Merkezi
WhatsApp WhatsApp Destek Hattı
DMCA.com Protection Status